Často Kladené Otázky

Jediná vec, ktorú tu nenájdete, je nič

Empty

Často kladené otázky

Jediná vec, ktorú nenájdete, je nič.

Prázdny

ČO PRE MŇA VIE BRANDETTA UROBIŤ?

Od sformulovania jasnej stratégie uvedenia nového výrobku na trh, až po vytvorenie webstránky na mieru, dokážeme zastrešiť resp. zabezpečiť prevažnú časť aktivít súvisiacich s marketingom, brandingom a komunikáciou. Prezrite si detailnú stránku našich služieb alebo nás kontaktujte pre viac informácií.

Prázdny

ČO AK SI NIE SOM ISTÝ ČO PRESNE POTREBUJEM?

To vôbec nevadí! Naopak, sme tu presne pre firmy ako je tá Vaša. Dajte nám o sebe vedieť a zahájime diskusiu na zistenie, čo je pre Vás ideálnym krokom.

Prázdny

JE PRE MŇA BRANDETTA SPRÁVNYM PARTNEROM?

Ak ste jednotlivec alebo firma s odvážnymi cieľmi, mali by sme sa k sebe výborne hodiť. Najradšej spolupracujeme so stredne veľkými, zabehnutými spoločnosťami, ktoré hľadajú kreatívnu pomoc, ale máme radi výzvy a v prípade, že si budeme rozumieť, radi rozšírime náš okruh.

Prázdny

MÁTE DOSTATOK SKÚSENOSTÍ?

Krátka odpoveď - áno. Dlhšia odpoveď - áno, máme skúsenosti zo spolupráce s lokálnymi i globálnymi spoločnosťami a vytváraním marketingových stratégií, definovaním nových značiek, rebrandingom a designovaním rozličných foriem komunikácie.

Prázdny

MÔŽEM SI DOVOLIŤ SPOLUPRACOVAŤ S BRANDETTOU?

Ceníme si férovú cenotvorbu a vždy sa snažíme, aby každé naše riešenie bolo efektívne a cenovo prijateľné berúc do úvahy veľkosť zákazníka, náročnosť tvorby a návratnosť. Chceme, aby boli naše služby pre zákazníkov investíciou a aby im prinášali reálne peniaze. Rovnako je našim cieľom rásť ako úspešená a života schopná spoločnosť.

Prázdny

MÁTE ODPOVEDE NA VŠETKY OTÁZKY?

Absolútne nie! Dokážeme sa ale pýtať - klásť mnoho zmysluplných otázok a tým viesť diskusiu správnym smerom tak, aby sme sa spoločne dopátrali k odpovediam, ktoré nás posunú v procese tvorby vpred.

Prázdny

REDIZAJNUJETE NAŠU KORPORÁTNU WEBSTRÁNKU ZA 10 DNÍ?

Bude lepšie, ak odídete.

Prázdny

POTREBUJEM BYŤ VôBEC PRÍTOMNÝ  NA INTERNETE?

To naozaj?

Prázdny

ČO AK SI NEVYBERIEM BRANDETTU?

V takom prípade si Vás, milý pane, milá dáma, vyberie Brandetta. A nájde si Vás...

Prázdny

ČO PRE MŇA VIE BRANDETTA UROBIŤ?

Od sformulovania jasnej stratégie uvedenia nového výrobku na trh, až po vytvorenie webstánky na mieru, dokážeme zastrešiť resp. zabezpečiť prevažnú časť aktivít súvisiacich s marketingom, brandingom a komunikáciou. Prezrite si detailnú stránku naších služieb alebo nás kontaktujte pre viac informácií.

Prázdny

ČO AK SI NIE SOM ISTÝ ČO PRESNE POTREBUJEM?

To vôbec nevadí! Naopak, sme tu presne pre firmy ako je tá Vaša. Dajte nám o sebe vedieť a zahájime diskusiu na zistenie, čo je pre Vás ideálnym krokom.

Prázdny

JE PRE MŇA BRANDETTA SPRÁVNYM PARTNEROM?

Ak ste jednotlivec alebo firma s odvážnymi cieľmi, mali by sme sa k sebe výborne hodiť. Najradšej spolupracujeme so stredne veľkými, zabehnutými spoločnosťami, ktoré hľadajú kreatívnu pomoc, ale máme radi výzvy a v prípade, že si budeme rozumieť, radi rozšírime náš okruh.

Prázdny

MÁTE SKÚSENOSTI?

Krátka odpoveď - áno. Dlhšia odpoveď - áno, máme skúsenosti zo spolupráce s lokálnymi i globálnymi spoločnosťami a vytváraním marketingových stratégií, definovaním nových značiek, rebrandingom a designovaním rozličných foriem komunikácie. 

Prázdny

MÔŽEM SI DOVOLIŤ SPOLUPRACOVAŤ S BRANDETTOU?

Ceníme si férovú cenotvorbu a vždy sa snažíme, aby každé naše riešenie bolo efektívne a cenovo prijateľné berúc do úvahy veľkosť zákazníka, náročnosť tvorby a návratnosť. Chceme, aby boli naše služby pre zákazníkov investíciou a aby im prinášali reálne peniaze. Rovnako je našim cieľom rásť ako úspešná a života schopná spoločnosť.

Prázdny

MÁTE ODPOVEDE NA VŠETKY OTÁZKY?

Absolútne nie! Dokážeme sa ale pýtať - klásť mnoho zmysluplných otázok a tým viesť diskusiu správnym smerom tak, aby sme sa spoločne dopátrali k odpovediam, ktoré nás posunú v procese tvorby vpred.

Prázdny

REDIZAJNUJETE NAŠU KORPORÁTNU WEBSTRÁNKU ZA 10 DNÍ?

Bude lepšie, keď odídete.

Prázdny

POTREBUJEM BYŤ VÔBEC PRÍTOMNÝ NA INTERNETE?

To naozaj?

Prázdny

ČO AK SI NEVYBERIEM BRANDETTU?

V takomto prípade si Vás, milý pane, milá dáma, vyberie Brandetta. A nájde si Vás...

Empty

AK BY BOL CAPONE RIADITEĽOM, SPOLUPRACOVAL BY S NAMI

Empty

Ak by bol Capone riaditeľ om, spolupracoval by s nami

BRANDETTA, Premium Business Munition.
All Rights Reserved

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu